probleem kaugtuledega

probleem kaugtuledega

PostitusPostitas rein119 » 12 Juul 2008, 00:41

kaugtuled kadusid ära, (lülitist lülitades. pargid ja muud jäävad põlema aga kaugtuled ei lähe põlema) lähituled ja pargid töötavad ilusti. otsisin armatuuri alt releed.selle gabariidtulede ja lähitulede relee leidsin üles. kus see kaugtulede oma asub??? kui selline asi seal yldse olemas on... tegu on 95 aasta 323 familiaga.
Kasutaja avatar
rein119
 
Postitusi: 3
Liitunud: 07 Juul 2008, 00:53
Asukoht: viljandi/pärnu

PostitusPostitas Mario » 12 Juul 2008, 01:25

kuna ma maadlen sama probleemiga, siis mina käisin läbi kõik releed. kaugtule relee peaks asetsema kapoti all vasakul ees... ja peaks olema salongi poolt teine. Ma ei oska nüüd 323 oma öelda, mul 626 :D aga releed peaksid ideeliselt samad olema - H450 tähisega. et proovi kõigepealt releesid omavahel vahetada.
aga nii palju kui kaasklubiline testeriga aitas, siis mul releed on korras, kuid tundub olema pigem mingisugune maanduse probleem. et siis kõigepealt vaata üle juhtmed, nii palju kui neid näed :?
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6058
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas rein119 » 12 Juul 2008, 21:51

tänud... eks vaatan siis pingsamalt yle seal kapote all.. eile sai ka vaadatud aga ei leidnud.
Kasutaja avatar
rein119
 
Postitusi: 3
Liitunud: 07 Juul 2008, 00:53
Asukoht: viljandi/pärnu

PostitusPostitas rein119 » 13 Juul 2008, 01:32

Niisiis viga leitud. Hoopis jamas ikka tulede lüliti. Otsisin releed mida polnudki, roolisamba juurde jooksid 3 jämedat juhet, mis lülitisse suundusid, värvide järgi oli siis: valge-musta triibuga - 12V sisse ; Punane valge triibuga - kaugtuledesse minev juhe ja punane musta triibuga läks lähituledesse. lühistasin traadijupiga 12v sisse juhtme mõlema välja minema juhtmeklemmiga eraldi ning tuled läksidki vastavalt põlema seega suht kindel et lüliti jamab. värvid on siis võetud lülitist tuleva pistiku poolt. homme vaatan siis, et mis sellel lülitil viga on... arvatavasti mingi ühendus maha põlenud... :S aga eks näis
Kasutaja avatar
rein119
 
Postitusi: 3
Liitunud: 07 Juul 2008, 00:53
Asukoht: viljandi/pärnu


Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron